0 0
مازندران، جویبار
011-42561218

همایش مدیریت منابع انسانی با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی مازندران

همایش مدیریت منابع انسانی با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی مازندران

همایش چالش‌های مدیریت منابع انسانی با همکاری گروه صنعتی فولاد جویباران، مجموعه آب آفرین سبز روناک و سازمان مدیریت صنعتی مازندران با همراهی بانک ملت، بانک صنعت و معدن، اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی جویبار، فرمانداری شهرستان جویبار و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار در تاریخ 24 فروردین با گرامی‌داشت روز ملی منابع انسانی برگزار گردید.

همایش چالش‌های مدیریت منابع انسانی

Image

در ابتدای مراسم آقای دکتر ظاهری مدیریت گروه صنعتی فولاد جویباران ضمن قدردانی از حضور میهمانان محترم و تبریک سال نو و حلول ماه رمضان شعار سال را که تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین است را مورد توجه قراردادن و ضمن اشاره به آن ادامه دادند رابطه پیشرفت تکنولوژی با افزایش ثروت کشورها مستقیم است و تکنولوژی و نیروی انسانی ابزاری قدرتمند در توسعه ملی است.
ایشان در ادامه به نقش مهم ارتباط دانشگاه با صنعت اشاره کردند و افزودند: با هدف ارتقا دانش مدیران ارشد و میانی با همکاری سازمان مدیریت صنعتی مازندران پس از نیازسنجی سازمان‌ها و صنایع تصمیم به برگزاری دوره‌های مختلف مدیریتی در مجموعه آب آفرین سبز روناک گرفته‌ایم.
ایشان یکی از اهداف برگزاری این همایش را توجه به بومی‌سازی مدل‌های مدیریتی و آموزشی برشمردند و کارکنان را کلید طلایی بهبود بهروری و کیفیت سازمان دانستند.
دکتر ظاهری مهمترین چالش‌مدیران در پیاده‌سازی برنامه‌ها را بی‌ثباتی اقتصادی، تورم غیر قابل پیش‌بینی، قوانین حمایتی غلط و غیرحرفه‌ای، مهاجرت نخبگان و نیروهای ماهر و توانمند دانستند.

در ادامه مهندس ابراهیمی ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان جویبار ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر ظاهری در برگزاری این مراسم، فرهنگ را مهمترین دغدغه کشور برشمردند.
ایشان بازیافت چندین باره سطل‌های زباله در شهرهای ساحلی را به عنوان یکی از معضلات اجتماعی دانستند که حلقه گمشده آن دانش و فرهنگ کار است.

در ادامه میهمان که عمدتا از کارآفرینان و مدیران بودند به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع جلسه پرداختند و هرکدام چالش‌ها و سوالات خود را مطرح کردند.

دکتر ضیابری مدرس و عضو هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی در ادامه شروع به سخنرانی و ارائه مطالب خود نمودند که با ارائه آمار و اطلاعات پیش رفتند و بیان راهکار کردند و با دو سوال مهم جلسه را پایان بردند؛
– با اتخاذ چه تدبیر هایی می توان یکی از مهمترین دغدغه های مدیران عامل را بر طرف یا حداقل کم کرد؟

– چه رویکردهایی را برای افزایش انگیزه کارکنان به ویژه در فضای حال حاضر کشور می توان اتخاذ کرد؟

مدیریت منابع انسانی که شامل جذب، آموزش، نگه‌داری و پرورش این نیروها می‌شود همیشه جز مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران در سطوح مختلف بوده است.
جز درمواردی مانند عدم ثبات اقتصادی کشور، تحریم، عدم دسترسی به بازارهای جهانی که قابل کنترل نیست مدیران می‌توانند با افزایش دانش و اطلاعات خود انگیزه و تخصص را در محیط کار خود ارتقا دهند که موجب شکوفایی سازمان خواهد شد.

گروه صنعتی فولاد جویباران و مجموعه آب آفرین سبز روناک با همکاری سازمان مدیریت صنعتی به منظور ارتقا توان مدیران در این زمینه دروس راهبردی با سرفصل‌های کاربردی در صنعت شامل ۲۵ درس پیشنهادی مدیریت رفتارسازمانی، مدیریت استراتژیک، مدیریت زمان، برندینگ و… را تدارک دیده‌ است.

مدت کل این دوره‌ها ۲۵۶ ساعت می‌باشد و پس از پایان دوره گواهینامه IMBA به دانشجویانی که با موفقیت این دوره‌ها را به پایان بگذرانند صادر می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر:
۰۱۱۳۳۱۱۰۶۱۷
۰۹۰۱۶۴۰۱۷۸۷

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *