0 0
مازندران، جویبار
011-42561218

مفتول سیاه چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟

مفتول سیاه چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟
همه چیز باید به ساده ترین شکل ممکن ساخته شود ، اما نه ساده تر.
آلبرت انیشتین

مفتول سیاه

مفتول سیاه چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟
شاید یکی از حساس ترین و سخت ترین مراحل ساخت یک ساختمان پی آن باشد. در این بین اگر پی هر ساختمانی محکم بنا شود، می توان به دوام و استحکام آن اطمینان داشت. مفتول آرماتوربندی یا همان مفتول سیاه مصارف بسیاری در بتون ریزی دارد. سال هاست که استفاده از این محصول در فرآیند شناژ کاربرد دارد. در بناهای مستحکم از میله گرد و مفتول آرماتور بندی استفاده می شود که نقش مفتول در این جا به هم بستن میله گرد ها و نگه داشتن آن در ستون و شناژ است. معمولا بستن میله گرد ها به یکدیگر، نیازمند یکسری محاسبات مهندسی یا تجربی است و معمولا در این موارد از مفتول 1.5 میلی متری استفاده می شود. از کاربردهای دیگر این محصول می توان به قالب بندی، مجسمه سازی، بسته بندی، ساخت انیمیشن اشاره نمود.


توضیحات محصول
این محصول در دو نوع پخت شده (آنیل) در درجه حرارت بالا در کوره های صنعتی و همچنین بصورت خام عرضه می گردد. پس از فرآیند تولید آن که کشش سرد و گرم از میلگردهای باکیفیت کششی می باشد، در سایزهای مختلف عموما در قطرهای 1.2- 1.5-2-2.5-3-4-5 میلیمتر در بسته بندیهای مختلف عموما از 15 الی 25 کیلوگرم عرضه می گردد.

اطلاعات محصول
نوع : سیاه ، گالوانیزه
قطر : 3 تا 12
اندازه : 30 متر
بسته بندی : کلاف ، سفارشی
کاربرد محصول
کاربرد این محصول در آرماتوربندی،قالب بندی،بسته بندی (عدل بندی) و همچنین استفاده بعنوان مواد اولیه سایر صنایع تولید مانند تولید مش، توری پرسی، مفتولها گالوانیزه،انواع زنجیر صنعتی، تیرچه، میخ و … می باشد.

 

این یک متن ساده است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

پیشرفته ترین قالب وردپرس را دریافت کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *