0 0
مازندران، جویبار
011-42561218

رابیتس چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟

رابیتس چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟

رابیتس چیست و چرا از آن استفاده می کنیم ؟
رابیتس کالایی از گروه فلزات است که برای کارهای دکوراتیو کاربرد دارد. رابیتس به ورق های فولادی مشبکی گفته می شود که از ورق‌های گالوانیزه ی گرم مختلفی تولید شده است. این محصول اصولا از کشش عرضی و پرس کردن ورق‌های تهیه و تولید می‌شود و پس از گذراندن مرحله ی برش آماده ی مصرف می‌گردد. استفاده از رابیتس در ساخت و ساز علاوه بر اینکه باعث پیوستگی عمومی در دیوارها و سقف های کاذب می شود از هر گونه ترک خوردگی و انفصال جلوگیری خواهد کرد. برای ایجاد طرح های جدید و مشبک و مارپیچی بر روی سقف و نورپردازی مخفی استفاده از رابیتس باعث سادگی و راحتی کار خواهد شد. در صورتی که جنس رابیتس از فلز باشد به طور قطع باید از کشش عرضی و پرس ورق های گالوانیزه گرم استفاده شود تا مانع از زنگ زدگی در رطوبت شود، رابیتس های فلزی این شرکت کاملا از ورق های گالوانیزه گرم تولید شده و از این نظر دارای استانداردهای لازم هستند.

توضیحات محصول
ورق فولادی گالوانیزه مشبکی است که با کشش عرضی و پرس ورق های گالوانیزه گرم از ضخامت22/۰ تا ۵/۰ در اندازه 240*60 سانتیمتر با مساحت 1.44 متر مربع تولید می شود. بعلت صرفه اقتصادی و کاهش هزینه ها و همچنین توجیه عملیاتی بعلت ایجاد پیوستگی عمومی در دیواره ها و حفظ آنها از ترک خوردگی کاربرد فراوانی دارد. تعداد ستون های محور طولی رابیتس ۹ ستون،۱۱ ستون، ۱۳ و 15 ستون میباشد و معمولا از وزن سبک 400 گرمی تا سنگین 1400 گرمی با تلورانس وزنی بر اساس نوع ورق و برش تولید می شود.

اطلاعات محصول
ابعاد : 200×150
چشمه : 2 تا 12
جنس : فولاد گالوانیزه
بسته بندی : کلاف

کاربردهای محصول
اندودکاری روی کانالهای سیستم های سرمایشی – دکوراسیون بندی -سقف های کاذب – پوشاندن تیرآهن ها و آرماتور ها- ایجاد نوارهای نور مخفی -گچ کاری و گچ بری-پوشاندن بتن سیمانی- ترمیم ترک های ساختمانی و کارهای ترمیمی-آرک آشپزخانه-اپن آشپزخانه- گل سقفی- گالری تصاویر، گلوئی

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *